Trinity Triathlon
30 Jun 2019

     
Click your name for detailed lap splits

Page 1 of 1 (46 items)
PosBib NoNameTimeCategoryCat PosGenderGen PosClubBriefing TimesSchoolSwimG/PosT1BikeG/PosT2RunG/Pos
11Pablo SEEMA ROCAEnteredYouthMaleBLACKHEATH AND BROMLEY HC/ BECKENHAM SC 06:40DARTFORD GRAMMAR SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
12Louis WOODSEnteredYouthMaleGREENWICH TRITONS06:40HURSTMERE SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
13Isobel CHADWICKEnteredYouthFemale06:40HIGHGATE SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
14Aarav GANGULIEnteredYouthMale06:40TRINITY SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
15Jasmine VIGAREnteredYouthFemaleOPTIMA RACING TEAM06:40REEDS SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
16Andrew STEEREnteredYouthMale06:40HAYES SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
17Katie REPPEREnteredYouthFemaleJETSTREAM TRI CLUB06:40DCHS


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
18Spare EnteredUnknownUnknown06:40


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
19Sophie YOUNGEnteredYouthFemaleKINGSTON ROYALS SWIMMING CLUB06:40COOMBE GIRLS SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
20Chris HARDYEnteredYouthMale06:40HAMPTON


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
21Sophia KIRKMANEnteredYouthFemaleGREENWICH TRITONS06:40COLFES


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
22Kieran CRIPPSEnteredYouthMaleJETSTREAM TRI CLUB06:40DR CHALLONER'S GRAMMAR SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
23Leo DJANKOFFEnteredYouthMaleEALING JUNIOR TRIATHLON CLUB 06:40DRAYTON MANOR


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
24Rosie WATTSEnteredYouthFemaleTHAMES TURBO TRIATHLON CLUB06:40HOLY CROSS


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
25Luca TREADWELLEnteredYouthMaleGREENWICH TRITONS06:40HURSTMERE SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
26Maisie GIBBINSEnteredYouthFemaleSOUTH LONDON HARRIERS06:40WOLDINGHAM


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
27Liam LOCKWOODEnteredYouthMaleGREENWICH TRITONS06:40CHISLEHURST & SIDCUP GRAMMAR SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
28Jonny BROOKEnteredYouthMaleTHAMES TURBO TRIATHLON CLUB06:40HAMPTON HIGH


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
29Tabby WELSHEnteredYouthFemaleSOUTH LONDON HARRIERS06:40WOODCOTE SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
30Millie LAVINGTON-OWENEnteredYouthFemaleCRYSTAL PALACE TRIATHLETES06:40NEWSTEAD WOOD


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
31Imogen DEAKINEnteredYouthFemale06:40TEDDINGTON


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
32Eddie JODRELLEnteredYouthMale06:40HARROW SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
33Amúlie KLANGAEnteredYouthFemaleGREENWICH TRITONS06:40COLFEÆS


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
34Lucy HOSEASONEnteredYouthFemaleCOMET TRIATHLON CLUB06:40ESHER HIGH SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
35Anna HADINGHAMEnteredYouthFemaleGREENWICH TRITONS06:40COLFES


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
36Fred FOXEnteredYouthMaleTRI HENLEY06:40SHIPLAKE COLLEGE


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
37Sophia LUCKEnteredYouthFemale06:40TKA


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
38Joshua DOHERTYEnteredYouthMaleGREENWICH TRITONS06:40WILMINGTON GRAMMAR FOR BOYS


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
39Madeleine MCGUIGANEnteredYouthFemaleCRYSTAL PALACE TRIATHLETES06:40CHESTNUT GROVE ACADEMY


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
40Spare EnteredUnknownUnknown06:40


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
41Max PATON-SMITHEnteredYouthMale06:40HARROW SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
42George OGDENEnteredYouthMaleSOUTH LONDON HARRIERS06:40TRINITY SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
43Zoe DANKO-MCALISTEREnteredYouthFemaleGREENWICH TRITONS06:40HOME ED


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
44Verity PARNHAMEnteredYouthFemaleTHAMES TURBO TRIATHLON CLUB06:40NOTRE DAME COBHAM


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
45Jacob CLARKEnteredYouthMaleCRYSTAL PALACE TRIATHLETES06:40KINGSDALE FOUNDATION SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
46Harvey GOSLINGEnteredYouthMaleGREENWICH TRITONS06:40BEXLEY GRAMMAR SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
47Gabriel SADDEnteredYouthMaleEALING JUNIOR TRIATHLON CLUB 06:40THE LONDON ORATORY SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
48Jonnie MILESEnteredYouthMaleCRYSTAL PALACE TRIATHLETES06:40JOHN FISHER


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
49Yoh ISHIKAWAEnteredYouthMale06:40HARROW SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
50Abby LILEEnteredYouthFemaleWHITE HORSE TRIATHLON06:40BULLERS WOOD SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
51Spare EnteredUnknownUnknown06:40


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
52Orla BROWNEEnteredYouthFemaleCRYSTAL PALACE TRIATHLETES06:40COLOMA CONVENT GIRLS' SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
53Sebastien LAFAURYEnteredYouthMaleTHAMES TURBO TRIATHLON CLUB06:40GREY COURT


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
54Freya BURTON-FRANKLINEnteredYouthFemaleGREENWICH TRITONS06:40COLFES


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
55Isabelle STONEHAMEnteredYouthFemaleGREENWICH TRITONS06:40BULLERS WOOD SCHOOL


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
56Fabien LUCEnteredYouthMaleGREENWICH TRITONS06:40STATIONERS CROWN WOODS ACADEMY


SplitTimeAccmulative Positions (from start)Split Positions (from prev. split or leg)
From StartPrev LegPrev SplitTime of DayOverallCategoryGenderOverallCategoryGender
Swim
T1
Bike
T2
Run
Page 1 of 1 (46 items)
   

fb